Než začnete hrát online automaty, měli byste se sami sebe zeptat, zda v něm usilujete o potenciálně život měnící jackpot? Nebo možná chcete jen rychle vydělat peníze? Nebo se možná chcete pobavit a rádi byste se naučili, jak prodloužit svůj bankroll?

No, přišli jste na správné místo. Pojďme se tedy podívat, jak můžeme posunout šance ve svůj prospěch.

Online hrací automat 1: Spravujte a zvyšujte svůj bankroll

Za prvé, musíte si vybudovat svůj bankroll, pokud chcete z online automatů vytěžit maximum. Stejně jako jejich fyzické protějšky vám slušný bank pomůže sázet vyšší a vyšší, jak se dostanete hlouběji do hry.

Trik je v tom, vymlátit spoustu malých výher, abyste mohli jít na velké, když se to počítá. Může to znít trochu nudně, ale je to maraton, ne sprint.

Začněte sázením co nejméně a pokračujte, dokud nedosáhnete čisté sumy. Poté, až se budete cítit připraveni, zvyšte svou sázku, ale dávejte pozor na své finanční prostředky. Pokud budete hrát správně a postupem času narostete o své peníze, riskantnější sázky se později nebudou zdát tak riskantní.

Samozřejmě budete také muset vybrat nejlepší hru pro tuto strategii. Za tímto účelem doporučujeme najít hry, které mají vysoké RTP (Return to Player) – někde v polovině až 90. let, takže bychom řekli kolem 95 % nebo více. Méně volatilní hry by se měly z dlouhodobého hlediska ukázat jako lepší, protože budou velmi často vyplácet malé částky, což je přesně to, co chceme.

Online slot hack 2: Pochopte herní mechanismy

Můžete považovat všechny sloty za stejné, ale ve skutečnosti fungují na mnoha různých herních mechanismech, které mění vše od počtu výherních linií až po způsob fungování bonusových kol.

Ale vyzkoušením automatu se zaměřením na pomalé budování malých sázek se můžete skutečně naučit dynamiku hry. Takže pokud budete pokračovat v prozkoumávání mnoha a mnoha variant automatových her, určitě najdete vybranou skupinu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Navíc, pokud chcete být skvělí v hraní online automatů, vše, co musíte udělat, je hrát ty nejzákladnější automatové hry, když začínáte. Nejprve se věnujte jednoduchým tříválcovým hrám a poté přejděte k pokročilejším variantám, jako jsou pětiválcové, vícevýherní nebo dokonce 3D automaty.

Zatímco se seznamujete s různými hracími automaty, nezapomeňte dávat pozor na rozdíly mezi každou z nich a speciálními funkcemi (pokud existují). Kliknutím na symbol „i“ obsažený ve většině slotů zkontrolujete jejich výplatní strukturu a hodnotu RTP. Nakonec budete schopni odhalit ty nejlepší, a co je stejně důležité, ty, kterým je nejlepší se vyhnout.

Pokud jde o 5válcové video automaty, jistě vás potěší, že většina z nich obsahuje bonusová kola. Ty vám pomohou potenciálně vyhrát více než standardní hry. Nenechávejte to ale náhodě. Naučte se, jak aktivovat bonusové kolo, a jakmile je aktivováno, jak jej plně využít. Shrábněte výhry tak dlouho, jak jen to bude možné.

V zásadě tedy nehrajte hru naslepo. Znalost toho, co spouští bonusová kola, jak je nastavena výplatní struktura a další drobnosti, zlepší vaši celkovou hratelnost. A pokud váháte, doporučujeme vám vyzkoušet si praxi bez vkladu přímo zde na JohnSlots. Máme velký katalog online automatů a kasinových her zdarma. Nemáš zač.

Online slot hack 3: Buďte připraveni na nevyhnutelné

Nečekejte, že roztočíte válce a pouze vyhrajete. Musíte být připraveni očekávat i několik ztrát na cestě. Nemůžete hrát hru s očekáváním výhry v každém otočení, ačkoli vaše první roztočení může velmi dobře vést k výhře nebo dokonce jackpotu, pokud budete mít štěstí.

V případě prohry nezapomeňte zachovat klid a nenechat se ovlivnit emocemi. Než začnete hrát, nastavte si limit. Jakmile je váš bankroll vyčerpán, buď ukončete, zatímco jste (poněkud) napřed, nebo podle toho vsaďte, pokud opravdu musíte pokračovat ve hře. Hodně se naučíte z těch dob, kdy celkově prohrajete, ale co je nejdůležitější, najdete také způsoby, jak pomalu hromadit výhry a jak se v budoucnu chránit před velkými ztrátami.

Jak již bylo řečeno, nejlepší výhry jsou ty, kterých dosáhnete vsazením maximální sázky. I když byste měli hrát na jistotu, někdy to prostě nikam rychle nevede. I když existuje teorie, že jackpot můžete vyhrát pouze tehdy, pokud vsadíte na maximum, znovu a znovu se ukázalo, že to prostě není pravda – jackpoty jsou jen extrémně vzácné události a nebudou sníženy, protože jste nevsadili celou částku. množství během tohoto roztočení jednou za život.

Bez ohledu na to budujte svůj bankroll pomalu, ale jistě, a když objevíte dobrou příležitost, trochu se utrhněte a vsaďte hodně. Nikdy nevíte, můžete dosáhnout větších a lepších výher.

Online slot hack 4: Mějte zavedenou pevnou strategii

Klidně mějte na místě více než jednu strategii. Někdy strategie funguje pro jeden automat, ale ne pro jiný. Takže, abych citoval Bear Grills, „Improvizujte. Přizpůsobit se. Překonat.“ Změňte věci při hraní různých automatů – může vám to pomoci získat více výher.

Nejdůležitější strategií při hraní online automatů je přesně vědět, kdy přestat. Možná si vzadu v hlavě myslíte, že „ještě jedna sázka“ by mohla vyhrát zlato. Ale tato sázka nemusí skončit tak, že nebude vaše poslední a můžete vstoupit do začarovaného kruhu.

Jakmile budete mít své výhry a budete spokojeni s částkou vygenerovanou hraním, vezměte, co máte, a rozdělte je na dvě části: Polovina peněz, která bude převedena na váš bankovní účet, a zbytek zůstane na vašem bankrollu, abyste mohli hrát více hry.

Hrajte automaty v těchto důvěryhodných online kasinech

Jste ve světě online kasin nováčkem nebo jste zkušení a hledáte fantastickou nabídku bonusů online kasina? Veškerou práci jsme udělali za vás. Vyberte si z níže uvedených nabídek nebo si přečtěte recenze a zjistěte více o tom, kde si příště zahrát. A hodně štěstí!