To je složitá a mnohostranná otázka, že? Vyžaduje hodně hloubkové osobní reflexe? Špatně.

Hrajeme, abychom se bavili – to je ono.

S ohledem na to se podívejme na systémy sázení na hazardní hry – strategie vytvořené tak, aby nám pomohly se více bavit a možná i častěji vyhrávat… to vše samozřejmě ve jménu požitku.

Od doby, kdy byl vynalezen hazard, se my Homo Sapiens snažíme vymýšlet strategie, jak zlepšit své šance na výhru.

Proto si myslíme, že bude mnohem užitečnější podívat se na několik strategií, jak maximalizovat své šance na výhru.

Nejlepší 3 sázkové systémy

Existují tři různé typy sázkových systémů, které jsou dnes široce používány:

  • Sázení na pozitivní progresi: Bezpečný systém založený na zvýšení vaší sázky pokaždé, když vyhrajete. Je populární, protože k zahájení hry nevyžaduje, abyste měli po ruce obrovské množství.
  • Sázení na negativní progresi: Více, více, více! Tento hloupý přístup vám umožní vsadit vyšší pokaždé, když prohrajete, s cílem získat zpět předchozí ztráty.
  • To vyžaduje velký bankroll a ocelové koule.
  • Pojistný sázkový systém: Tento sázkový systém vyžaduje, abyste snížili svou sázku pokaždé, když prohrajete, čímž se omezí vaše ztráty.
  • Nemůžeme vyzdvihnout každý existující sázkový systém, ale upozorníme na nejpopulárnější a nejvýznamnější systémy, které existují. Tyto systémy byly vytvořeny na rovnicích navržených z vítězné historie.

Neexistuje žádná záruka úspěchu a jsou stejně riskantní jako nemít zavedený systém sázení.

Systém sázení Martingale

Systém Martingale existuje již dlouhou dobu, vlastně od 18. století, a rozhodně z něj panují smíšené pocity.

Základní myšlenkou tohoto systému je, že změníte svou sázku, pokud vyhrajete, a zdvojnásobíte částku, pokud prohrajete. Jedná se o negativní progresivní typ sázkového systému, který z něj může učinit riskantní techniku ​​a který by vyžadoval výrazně větší bankroll.

Tento sázkový systém se opírá o koncept, že alespoň jednou vyhrajete, abyste získali zpět své ztráty a možná i nepatrný zisk.

Systém sázení D’Alembert

Tento sázkový systém je kombinací systému negativní progrese spolu se systémem pojištění. Jeho cílem je získat zpět vaše ztráty po malých krocích namísto všech najednou, jako je systém Martingale.

Sázky se zvyšují po každé prohře a snižují po každé výhře. Dobrá věc, pokud jde o tento sázkový systém, je, že na rozdíl od Martingale nevymaže váš bankroll okamžitě… i když stále můžete být vymazáni.

Systém sázení Paroli

Tento systém pozitivní progrese je úplným opakem Martingalu a je někdy označován jako systém sázení Anti-Martingale.

Funguje to tak, že zvýšíte svou sázku, když vyhrajete, spíše než když prohrajete.

Paroli má jednu hlavní výhodu: Dává vám šanci vyhrát peníze z malé sázky. Pokud jste však připraveni promáčknout svůj bankroll mnohem pomalejším tempem s cílem potenciálně zasáhnout vysokou výhru, pak tento sázkový systém stojí za vyzkoušení.

Systém sázení Parlay

Parlay je další pozitivní progresivní systém, který je docela podobný výše uvedenému Paroli. Tento systém říká, že poté, co vyhrajete sázku, znovu investujete svou výhru do další sázky.

I když se to teoreticky může zdát dobré, v žádném případě to není bez rizika. Nabízí však nejmenší riziko ze všech sázek.